همشهری تاکسی

نگاهی به نشریه همشهری تاکسی / نشریه ویژه تاکسیرانان

سایت تعرفه: نشریه همشهری تاکسی از زیر مجموعه های نیازمندیهای همشهری است که به طور اختصاصی برای تاکسیرانان چاپ و منتشر می شود.

سازمان نیازمندیهای همشهری جهت پاسخگویی به نیازها و انتظارات مردم در بخش نیازمندیهای شهری در ابتدای سال ۱۳۷۳ تاسیس و با انتشار راهنمای همشهری فعالیت رسانه ای خود را رسما آغاز کرد. هدف و ماموریت نیازمندیهای همشهری برقراری ارتباط بی واسطه میان خریداران و فروشندگان کالا و خدمات تمامی ایرانیان است.

همشهری تاکسی در ابتدا به نیت پرکردن خلأ اطلاع رسانی میان سازمان تاکسیرانی و رانندگان تاکسی و پس از آن با نیتی مهم تر یعنی ارتقای شأن و جایگاه این قشر در جامعه منتشر شد.

در تهران نزدیک به ۸۰هزار تاکسیران هم اکنون وظیفه خدمت‌رسانی روزانه به شش میلیون نفر را برعهده دارند و این جمع به همراه خانواده شان به جمعیتی نزدیک به نیم میلیون نفر می‌رسند.

این نشریه ماهانه در شبکه تاکسیرانان تهرانی توزیع میشود و منزلت ویژه ای در میان قشر زحمتکش تاکسیران پیدا کرده است.

اگر تاکسی رانان تهران جامعه هدف شما برای پخش آگهی های تجاری هستند همشهری تاکسی  بهترین وسیله برای رسیدن به این هدف محسوب می شود.

می‌توانید در سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه روزنامه‌های سراسری با اطلاع از تعرفه‌ آگهی‌های صفحات مختلف روزنامه‌ همشهری، سفارش آگهی خود را جهت انتشار در این روزنامه  ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و درباره چگونگی ارائه اطلاعات و مدارک، راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند.

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *