رئیس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا از پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی نشان تقدیر گرفت

رئیس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا از پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی نشان تقدیر گرفت

رئیس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا و مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا از پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی نشان تقدیر گرفت این همایش روز دوشنبه ۲۴ دی ماه ۱۳۹۷ در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد .

پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی با حضور مقامات عالی رتبه کشوری و لشکری و با سخنرانی مسئولان کشوری و فرماندهان لشکری روز دوشنبه ۲۴ دی ماه ۱۳۹۷ در مرکز همایش های صدا و سیما با اهتمام انجمن مدیریت جهادی کشور برگزار شد .

در پایان همایش به مدیران موفق در مدیریت جهادی سیاست ها و تصمیم گیری های کلان کشور با تکیه بر توان داخلی، بکارگیری مدیریت جهادی در جهت توسعه و پیشرفت و تعالی کشور تلاش کرده اند و با استفاده از تدبیر و عقلانیت امور محوله را پیش برده اند، نشان تقدیر اهدا شد.

لازم به ذکر است که در این همایش معصوم نجفیان، رئیس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا و مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا به عنوان مدیر جهادی صنعت خودروی کشور انتخاب شد.

اهداف برگزاری پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی

هدف از برگزاری این همایش، تبیین نقش مدیریت جهادی و مدیران جهادی در سیاست ها و تصمیم گیری های کلان کشور اهداف انجمن · تقویت و ترویج فرهنگ جهادی در بین مدیران و مسئولین کشور · شناسایی ظرفیت های بالقوه در حوزه های گوناگون و تلاش در جهت بالفعل نمودن آن ها · شناسایی نقاط ضعف و قوت مدیران در جهت رشد و تعالی کشور · تلاش برای ایجاد همدلی، همگرایی و اتحاد مدیران در جهت تحقق منافع ملی · تلاش در جهت هم افزایی قوای کشور به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی · تقویت و ترویج فرهنگ حفاظت از منابع و منافع کشور در بین مدیران و مسئولین کشور است.

همچنین ارائه راهبردهای عملی به قوای کشور در خصوص رسیدن به اهداف سند چشم انداز · شناسایی و معرفی مدیران برگزیده و مجموعه های مربوطه جهت تقدیر، ایجاد انگیزه و الگوسازی · شناسایی و تعیین شاخصه های مدیر جهادی با هم اندیشی اساتید و علمای کشور با استناد از فرمایش های مقام معظم رهبری · شناسایی جوانان متعهد، با اخلاق، با انگیزه و صاحب نظر در حوزه های گوناگون فعالیت های کشور و آماده سازی و انتقال تجربه جهت مدیریت آینده کشور و انقلاب اسلامی از دیگر اهداف این همایش می باشد.

گزارش تصویری از پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی :

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *