نشریه پرستاری ایران یک دوماهنامه علمی پژوهشی با دسترسی آزاد است که توسط مرکز تحقیقات مراقبت‌های پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایران از سال ۱۳۶۶ منتشر می‌شود. این نشریه با همکاری انجمن علمی پرستاری ایران به انتشار مقالات علمی می پردازد و با انتشار مقالات و تحقیقات با کیفیت به توسعه پرستاری، مامایی و مراقبت های بهداشتی کمک می کند.

مقالات با کیفیت پژوهشی، مروری، مقاله کوتاه، گزارش موردی و نامه به سردبیر در تمامی حیطه های پرستاری، مامایی و مراقبت بهداشتی در این نشریه  منتشر می شوند. این نشریه مقالات متمرکز بر آموزش پرستاری، اخلاق در پرستاری، اقدامات پرستاری و مدیریت پرستاری نیز به چاپ می رساند. همه مقالات ارسال شده به نشریه پرستاری ایران ابتدا توسط سردبیر و معاون سردبیر و دستیار سردبیر بررسی می شوند و سپس تحت داوری دوسوکور قرار می گیرند.

نشریه پرستاری ایران دارای درجه علمی  علمی پژوهشی است که به زبان های فارسی و انگلیسی به چاپ می رسد. صاحب امتیازاین نشریه  دانشگاه علوم پزشکی ایران است.

مجله پرستاری ایران یک دوماهنامه علمی پژوهشی با دسترسی آزاد است که توسط مرکز تحقیقات مراقبت‌های پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایران از سال ۱۳۶۶ منتشر می‌شود. این نشریه با همکاری انجمن علمی پرستاری ایران به انتشار مقالات علمی می پردازد و با انتشار مقالات و تحقیقات با کیفیت به توسعه پرستاری، مامایی و مراقبت های بهداشتی کمک می کند. این نشریه دارای مجوز انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته نشریات وزارت بهداشت و درمان بوده و از مرداد ۱۳۸۵ به عنوان اولین مجله پرستاری ایران موفق به اخذ رتبه علمی پژوهشی شده است.

انتشار مقالات در این نشریه رایگان است و هزینه ای از نویسندگان دریافت نمی شود. همه مقالات پژوهشی منتشر شده در نشریه پرستاری ایران دارای دسترسی آزاد بوده و امکان مشاهده و دانلود مقالات برای تمامی افراد آزاد است. الزامات نشریه برای ارسال مقاله مطابق با دستورالعمل کمیته بین المللی سردبیران مجلات پزشکی (ICMJE) می باشد. نشریه پرستاری ایران عضو کمیته اخلاق نشریات (COPE) است و استانداردهای توصیه شده توسط این کمیته را دنبال می کند.

همه مقالات ارسال شده به نشریه پرستاری ایران ابتدا توسط سردبیر و دستیار سردبیر بررسی می شوند و سپس تحت داوری دوسوکور قرار می گیرند. نویسندگان باید هر گونه منابع مالی و تناقض منافع را اعلام کنند. همه مقالات فارسی ارسال شده به این نشریه جهت سرقت ادبی بررسی خواهند شد.

مدیرمسئول و سر دبیر این نشریه دکتر سیده فاطمه حق دوست اسکویی است. دفتر این نشریه در ایران، تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان رشید یاسمی، جنب بیمارستان شهید مطهری، مرکز تحقیقات و مراقبت های پرستاری واقع شده است.

نشریه پرستاری ایران

می‌توانید در سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه مجلات و نشریات تخصصی با اطلاع از تعرفه‌ آگهی‌های صفحات مختلف مجله پرستاری ایران، سفارش آگهی خود را جهت انتشار در این نشریه ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و درباره چگونگی ارائه اطلاعات و مدارک، راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *