خراسان دیپلماتیک

نگاهی به نشریه خراسان دیپلماتیک/ مرجعی برای تصمیم گیران و تصمیم سازان سیاسی

سایت تعرفه: خراسان دیپلماتیک محصولی است با مطالب متنوع و جذاب در حوزه سیاست خارجی و روابط بین الملل شامل انواع تحلیل های علمی، مصاحبه ، یادداشت و مقاله های متخصصان امور بین الملل.

خراسان دیپلماتیک تلاش می کند با توجه به حوادث روز ایران و جهان، به تبیین و تحلیل مهم ترین موضوعات در عرصه سیاست خارجی و سیاست جهانی بپردازد. در هر شماره براساس یک طرح تئوریک مشخص به موضوع واحد و البته پر اهمیتی می پردازد و درباره آن موضوع دیدگاه های مختلف را در معرض قضاوت مخاطبان قرار می دهد.

خراسان دیپلماتیک در واقع مجموعه ای است که جامعه هدف آن تصمیم گیران و تصمیم سازان حوزه سیاست خارجی و خلاصه دولت است؛ شورای عالی امنیت ملی، وزارت خارجه، نفت، اقتصاد، مجلس شورای اسلامی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سازمان جهانی شدن، مراکز دانشگاهی و پژوهشی که از تصمیم گیران و تصمیم سازان حوزه های مختلف هستند بخش مهمی از جامعه هدف خراسان دیپلماتیک را تشکیل می دهند.

خراسان دیپلماتیک به نقد موضوعات وهم تحلیل و تبیین و چرایی برخی پدیده های سیاسی می پردازد و از این لحاظ می تواند به عنوان یک منبع آگاهی بخش به جامعه هدف، موثر واقع شود و جایگاه خود را پیدا کند.

خراسان دیپلماتیک زیر مجموعه روزنامه خراسان

خراسان دیپلماتیک یکی از زیرمجموعه های روزنامه خراسان است. روزنامه خراسان در سال ۱۳۲۷شمسی پایه گذاری شده و روزنامه‌ای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی چاپ صبح است.

نخستین شمارهٔ روزنامه خراسان در ۱ تیر ۱۳۲۸ و به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی محمدصادق تهرانیان در چهار صفحه و در قطع کوچک منتشر شد. شعار رسمی روزنامه در آن زمان این بیت بود:

برادر جان خراسان است اینجا         سخن گفتن نه آسان است اینجا

می‌توانید در سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه آگهی مجلات و نشریات تخصصی با اطلاع از تعرفه‌ آگهی‌های صفحات مختلف نشریه خراسان فرهنگی، سفارش آگهی خود را جهت انتشار در این روزنامه  ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و درباره چگونگی ارائه اطلاعات و مدارک، راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند.

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *