روزنامه خراسان شمالی روزنامه استانی روزنامه معروف خراسان است که در سال ۱۳۲۷شمسی پایه گذاری شده و روزنامه‌ای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی چاپ صبح است.

پرتیراژترین روزنامه استانی خراسان شمالی است که ایده انتشار آن نیز پس از تقسیم خراسان به ۳ استان مطرح شد . این روزنامه از دوم تیر ۱۳۸۳ به صورت ویژه نامه‌ ۴ صفحه‌ای ضمیمه روزنامه خراسان منتشر می‌شد تا آن که در ۲۱ مهر ۱۳۸۷ مجوز انتشار روزنامه خراسان شمالی را صادر شد.

این روزنامه با کادری مجرب و آموزش دیده و با حدود ۱۰۰ نفر کارمند ، گزارشگر و خبرنگار فعالیت خود را در بجنورد به صورت مستقل ادامه می‌دهد و فقط چاپ آن در شهر چاپ روزنامه خراسان در مشهد انجام می‌گیرد.

تنوع و غنای فرهنگی خراسان شمالی و همچنین وجود قابلیت های فراوان در زمینه‌های کشاورزی و صنعتی ، وجود رسانه‌ای را که بتواند به شکوفایی این قابلیت‌ها کمک کند و در جهت توسعه فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی استان خراسان شمالی گام بردارد بیش از پیش ضرورت می بخشید.

اقبال مخاطبان به روزنامه خراسان شمالی طی این مدت گواه این حقیقت است که این روزنامه توانسته است در استان خراسان شمالی کارنامه موفقی ارائه کند.

روزنامه خراسان

نخستین شمارهٔ روزنامه خراسان در ۱ تیر ۱۳۲۸ و به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی محمدصادق تهرانیان در چهار صفحه و در قطع کوچک منتشر شد. شعار رسمی روزنامه در آن زمان این بیت بود:

برادر جان خراسان است اینجا         سخن گفتن نه آسان است اینجا

موسسه فرهنگی هنری خراسان، در سال ۱۳۸۰ تاسیس و صاحب امتیاز روزنامه مردمی و صمیمی خراسان شد اعضای هیئت امنای این موسسه برای دوره های ۵ ساله از طرف دفتر رهبر معظم انقلاب منصوب می شوند. این موسسه، محصولات فرهنگی متنوعی تولید می کند که روزنامه خراسان با ۶۸ سال قدمت عمده ترین محصول موسسه است.

روزنامه خراسان شمالی

می‌توانید در سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه روزنامه‌های سراسری با اطلاع از تعرفه‌ آگهی‌های صفحات مختلف روزنامه‌ خراسان شمالی، سفارش آگهی خود را جهت انتشار در این روزنامه  ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و درباره چگونگی ارائه اطلاعات و مدارک، راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *