استقلال جوان

نگاهی به روزنامه استقلال جوان/ روزنامه ای مختص استقلالی ها

سایت تعرفه: روزنامه استقلال جوان یک روزنامه ورزشی و البته هواداری فوتبالی است که عمده مطالب آن به باشگاه فوتبال استقلال مرتبط است.

روزنامه استقلال جوان که جزو قدیمی ترین روزنامه‌های ورزشی کشور است. این روزنامه در سال ۱۳۷۲ آغاز به کار کرد و در ابتدای کار به شکل هفته‌نامه و در روزهای سه شنبه منتشر می‌شد. استقلال جوان بعدها امتیاز روزنامه گرفت .

وب‌سایت، اینستاگرام و کانال تلگرام این روزنامه نیز فعال است. سردبیر استقلال جوان علی فتح الله زاده و معاون سردبیر جعفرنوجوان و مدیر مسئول آن نیز علی آقامحمدی است.

علی فتح‌الله‌زاده خویی (زاده ۱۹ دی ۱۳۳۷، خوی) روزنامه‌نگار و پرافتخارترین مدیرعامل سابق استقلال تهران است.

یکی از مدیران موفق فوتبالی در چند سال اخیر فوتبال ایران که معروفیت خود را مدیون مدیر عامل باشگاه استقلال خریدهای خوب در فصل نقل و انتقالات است. بزرگترین بمب خبری او نیز انتقال مهدی هاشمی‌نسب از پرسپولیس به استقلال بود.

فتح‌الله‌زاده که روزگاری از خبرنگاران رسانه‌های ورزشی بود، یک دهه قبل با کمک ایروانی و میرولد مدیرعامل باشگاه استقلال تهران شد. برخی وی را محبوب‌ترین مدیرعامل تاریخ باشگاه استقلال می‌دانند. هفته‌نامهٔ فوتبال و مجله خانوادگی روزهای زندگی متعلق به او هستند.

فتح‌الله‌زاده در عرصه سینما نیز فعالیت دارد که سرمایه‌گذاری در مثلث آبی و همراهی در تولید فیلم آبی به رنگ آسمان  (۴ فینال آسیا) از جمله کارهای وی بوده‌است.

وی در تاریخ ۷ اسفند ۱۳۹۸ با حکم سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان دوباره به سمت مدیرعاملی استقلال انتخاب شد.

نزدیک به ۲۵ سال این روزنامه را بدون حمایت و کمک نهاد خاصی منتشر شد اما با توجه به شرایط بد اقتصادی رسانه های ورزشی و ضررهای فراوان مالی انتشار روزنامه را متوقف شد

استقلال جوان به دلیل ضررهای مالی در سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۴ انتشار نسخه کاغذی خود را متوقف کرد و تنها به روش الکترونیک و از طریق وب‌سایت به فعالیت ادامه داد.

روزنامه استقلال جوان که جزو قدیمی ترین روزنامه‌های ورزشی کشور است پس از مدتی تعطیلی به دلیل مشکلات اقتصادی از فروردین ماه ۹۵ دوباره روی کیوسک روزنامه ها بازگشت.

طرفداران این روزنامه بیشتر جوانان فوتبال دوست بخصوص هوادارادان باشگاه استقلال هستند.

استقلال جوان

می‌توانید در سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه روزنامه های سراسری با اطلاع از تعرفه‌ آگهی‌های صفحات مختلف روزنامه استقلال جوان، سفارش آگهی خود را جهت انتشار در این نشریه ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و درباره چگونگی ارائه اطلاعات و مدارک، راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند.

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *