آفرینش

نگاهی به روزنامه آفرینش / روزنامه عبدالله جاسبی

سایت تعرفه: روزنامه آفرینش به عنوان یک روزنامه مستقل صبح ایران در زمینه های  اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی در هشت صفحه به صورت رنگی در تهران چاپ و در سراسر کشور توزیع می شود.

این روزنامه هشت صفحه دارد. صفحه اول به سرخط مهمترین اخبار اشاره ای کوتاه دارد. درصفحه دوم با عنوان سیاسیت به اخبار سیاسی داخل و خارج کشور اشاره می‌کند. صفحه سوم چاپ اخبار مرتبط به دانشگاه و در صفحه چهارم به چاپ آگهی و اعلامیه میپردازد. صفحه پنجم این روزنامه به مطالب علمی و پزشکی اختصاص دارد. صفحه ی ششم اخبار اقتصادی و صفحه هفتم آن با عنوان مرز پرگهر به اخبار مربوط خدمات در داخل کشور می‌پردازد و در نهایت صفحه هشتم اخبار ورزشی است.

عبدالله جاسبی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز روزنامه آفرینش عبدالله جعفرعلی جاسبی است. عبدالله جاسبی (۱۳۲۳ تهران) سیاستمدار اصلاح طلب (نزدیک به جمعیت کارگزاران) و ارائه دهنده پیشنهاد تشکیل دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس این دانشگاه از ابتدای تأسیس آن در سال ۱۳۶۱ تا دی ۱۳۹۰ بود و در حال حاضر عضو هیئت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی است. وی همچنین کاندیدای دوره‌های ششم و هشتم ریاست جمهوری بوده‌است.

وی تالیفات متعددی در مدیریت و مسائل سیاسی و آموزشی دارد. بعلاوه مقالات علمی و پژوهشی متعددی به زبان فارسی در مجله های معتبر علمی و پژوهشی داخل به چاپ رسانده است و همچنین مقالات زیادی را از انگلیسی به فارسی برگردانده‌است و همچنین مقالاتی علمی پژوهشی در ارتباط با مدیریت و اقتصاد به زبان انگلیسی در مجله های معتبر علمی- پژوهشی داخلی و خارجی به چاپ رسانده است.

دکتر جاسبی دارای دکتری افتخاری از دانشگاه آذربایجان، دکتری افتخاری از ارمنستان و نشان علمی از دانشگاه مسکو است و تندیس طلایی و جایزه ویژه دومین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی ایرانرا نیز در کارنامه دارد

او دو دوره به عضویت شورای اجرایی انجمن بین‌المللی دانشگاه‌ها و چند دوره متوالی به عضویت شورای اجرایی اتحادیه دانشگاههای جهان برگزیده شده و دو دوره متوالی ریاست شورای اجرایی اتحادیه دانشگاه‌های جهان اسلام را عهده دار شده است.

دفتر مرزی روزنامه در تهران، خیابان کریم خان،  خیابان ویلا،  کوچه افشین، شماره ۲۷ واقع شده است.

آفرینش

می‌توانید در سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه روزنامه های سراسری با اطلاع از تعرفه‌ آگهی‌های صفحات مختلف روزنامه آفرینش، سفارش آگهی خود را جهت انتشار در این نشریه ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و درباره چگونگی ارائه اطلاعات و مدارک، راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند.

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *