نگاهی به تاریخچه روزنامه همشهری

نگاهی به تاریخچه روزنامه همشهری

تعرفه: در ادامه نگاهی به تاریخچه روزنامه‌های ایران، این بار به سراغ روزنامه همشهری، روزنامه‌ای با رویکرد مدیریت شهری رفته ایم تا با این روزنامه بیشتر آشنا شویم.

روزنامه همشهری به دلیل بخش‌آگهی‌های خود بسیار مورد توجه شرکت‌ها و سازمان‌ها به ویژه بخش خصوصی است و جزو اولین روزنامه‌هاست که به صورت سازمان‌اگهی‌ها، بخش درآمدزای خود را اداره می کرد. البته اکنون دیگر با اون صورت فعالیت نمی‌شود.

نگاهی به تاریخچه روزنامه همشهری

روزنامه همشهری، روزنامه سراسری صبح ایران است که رنگی چاپ می شود. این روزنامه قبلا در ۳۶ صفحه منتش می شد ما اکنون در ۲۴ صفحه منتشر می شود. همشهری، روزنامه‌ای به صاحب امتیازی شهرداری تهران توسط مؤسسه همشهری است که بر اساس اخرین رتبه بندی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رتبه یک را دارد.

انی ورزنامه دارای صفحات شهر، اقتصاد، فرهنگ، جامعه، بورس، ورزشی،سلامت، استان‌ها، حوادث، بین الملل و سیاست است که به صورت هفتگی و ماهانه نیز ضمائم و مجلاتی زیر مجموعه خود دارد. همشهری جزو روزنامه های پر تیراژ و پر مخاطب کشور است.

نشریات همشهری علاوه بر روزنامه و ضمائم آن مانند دوچرخه و حقوق شهروندی، همشهری استان‌ها، مجلات بچه‌ها، دانستنی‌ها، سرنخ، تندرستی، جوان، خردنامه، سرزمین من، دیپلماتیک، آِیه، سینما۲۴، داستان، معماری، ماه، پایداری، اقتصاد و اتوبوس را منتشر می‌کند. بخش پایگاه خبری بر خط آن هم همشهری آنلاین است.

علاوه بر مطالب خواندنی همشهری، راهنمای همشهری که شامل آگهی‌های آن می شود نیز بسیار مورد توجه خوانندگان است.

در راهنمای همشهری، آگهی‌ در هر زمینه‌ای وجود دارد و می توان در آن استخدام، فروش خودرو، مزایده و مناقصه، لوازم خانگی، آموزشگاه ها، گمشده مدارک، جذب نمایندگی، فروش و اجاره املاک تهران، حومه و شهرستان، حمل و نقل، خدمات صنعتی، خدمات در منزل، خدمات پزشکی و زیبایی، سیر و سفر، برگزاری مجالس، کارو سرمایه، فرهنگ و هنر، ورزش، خدمات ساختمانی، خدمات موبایل و تلفن و کامپیوتر، چاپ و تبلیغات، خدمات بازرگانی بصورت روزانه جستجو کرد.

نگاهی به تاریخچه روزنامه همشهری

شما می توانید از طریق شبکه پذیرش آگهی ضمن تبلیغ  و درج آگهی در نشریات متنوع و پرتیراژ همشهری ، پیام  تبلیغاتی خود را به هزاران خانه، اداره، محل کسب و مراکز عمومی در سراسر کشور منتقل و در معرض دید صدها هزار مخاطب و یا مشتری بالقوه قرار دهید، همچنان که  موضوع تبلیغاتی شما از طریق اینترنت نیز در معرض مشاهده مخاطبان فارسی زبان در سراسر جهان خواهد بود.

می‌توانید در سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه روزنامه‌های سراسری با اطلاع از تعرفه‌ آگهی‌های صفحات مختلف روزنامه‌ همشهری، سفارش آگهی خود را جهت انتشار در این روزنامه  ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و درباره چگونگی ارائه اطلاعات و مدارک، راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند.

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *