مزایده املاک مازاد

نمونه آگهی مزایده املاک مازاد بانک ها

تعرفه: اموال فرسوده ادارات و سازمان های دولتی، یکی دیگر از کاربردهای مزایده ؛ در خصوص فروش تجهیزات، ماشین آلات و املاک مازاد ادارات و سازمان‌ها می‌باشد. در واقع فرایندی رقابتی برای فروش کالا، خدمت یا حقوق متعلق به دولت که در آن، موضوع معامله با مزایده گری که بیشترین قیمت را پیشنهاد کرده باشد، واگذار می شود.

نمونه آگهی مزایده املاک مازاد بانک ها را در ادامه میتوانید ملاحظه بفرمایید:

مزایده املاک مازاد بانکها

 

 

املاک مازاد بانک

 

 

املاک مازاد بانک

 

متن مزایده شماره……. شرکت ……… در نظر دارد به نمایندگی از سوی دی مبادرت به عرضه املاک مازاد بانک مذکور از طریق مزایده عمومی نماید. متقاضیان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به روزنامه ……. مورخ ……. و جهت بازدید از املاک ، دریافت اسناد مزایده و تسلیم پیشنهادات خود طی روزهای کاری از ساعت …… لغایت ……. به جز جمعه ها و ایام تعطیل رسمی به نشانی ………………………………………………………………… مراجعه و یا با کارگزاران سیار استان ها هماهنگی لازم …………. بعمل آورند.

پاکتهای حاوی پیشنهادات ارائه شده در روز……… مورخ ساعت ………. در دفتر مرکزی شرکت واقع در …………………………………………………………., در حضور اعضاء کمیسیون معاملات و نمایندگان بانک دی مفتوح و قرائت خواهد شد. همچنین حضور شرکت کنندگان در جلسه بازگشایی اختیاری و منوط به ارائه رسید تسلیم اسناد به شرکت می باشد.

 

متقاضیان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چاپ آگهی مزایده املاک مازاد بانک ها در سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه روزنامه‌های سراسری با اطلاع از تعرفه‌ آگهی‌های صفحات مختلف روزنامه‌ ها، سفارش آگهی خود را جهت انتشار در این روزنامه ها ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و درباره چگونگی ارائه اطلاعات و مدارک، راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند.

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *