آگهی استخدام

دفتر قبول آگهی همشهری صادقیه

چاپ آگهی در روزنامه های سراسری ( مانند همشهری، جام جم، اطلاعات، دنیای اقتصاد و… ) یکی از مهمترین و اصلی ترین راههای بازاریابی و تبلیغات است. روزنامه های کاغذی همچنان مخاطبین خود را دارند و یکی از گسترده ترین رسانه ها هستند.

اینکه کدام روزنامه را برای آگهی انتخاب کنیم بستگی به نوع آگهی شما دارد اما پیشنهاد ما این است که آگهی خود را بصورت تلفنی در روزنامه های کثیر الانتشار و سراسری کشور سفارش دهید.

در حال حاضر دسترسی به دفاتر قبول آگهی روزنامه ها سخت شده است و بسیاری از روزنامه ها مانند نیازمندی‌های همشهری  باید از روز قبل آگهی خود را رزرو کنید اما می توانید با مراجعه به سایتtarefeh.irبه راحتی آگهی خود را در  همشهری و نیازمندی های آن سفارش دهید. چرا که این سایت به راحتی می تواند آگهی شما را در روزنامه همشهری منتشر کند.

شبکه پذیرش آگهی دارای نمایندگی از روزنامه همشهری است که با حضور ۲۵ ساله خود در منطقه غرب تهران،آمادگی پذیرش و قبول آگهی در مناطق صادقیه، ستارخان، آیت لله کاشانی، چیتگر، بلوار فردوس، اکباتان، جاده مخصوص کرج، جاده قدیم کرج، آزادی، اشرفی اصفهانی، پونک، دهکده المپیک، جنت آباد، شهرزیبا، شهرک راه آهن، شهران و دیگر مناطق غربی تهران را دارد.

این نمایندگی با سابقه تولانی همکاری با روزنامه ها، آگهی مشتریان را ب حداکثر تخفیف و در کوتاه ترین زمان انتشار می دهد.

نمایندگی همشهری صادقیه

حال می خواهیم نگاهی به دلایل چاپ آگهی در روزنامه ها بیاندازیم. در حقیقت می خواهیم ویژگی های درج آگهی در روزنامه ها را با هم مرور کنیم:

دسترسی: اگر بخواهیم با زبان ساده صحبت کنیم هیچ رسانه ای مانند روزنامه به راحتی پیدا نمی شود. چرا که در هر شهر و خیابانی یک کیوسک روزنامه فروشی پیدا می شود که بتوانیم از آن روزنامه را تهیه کنیم.

فراگیری توزیع: بیشتر روزنامه ها به دلیل اینکه سودآور باشند و بتوانند تبلیغات بیشتری بگیرند سراسری هستند به این معنا که گستره توزیع انها در سراسر کشور و حتی در  برخی کشورهای دیگر است. با این اوصاف پراکندگی مکانی مناسبی دارند. بر همین اساس آگهی در آنها بیشتر دیده می شود.

ماندگاری: از انجا که تمامی روزنامه ها آرشیو ویژه دارند و در انتهای هر سال به صورت کتاب های سالنامه ای می توان آنها را تهیه کرد، می تواند ماندگاری زیادی داشته باشد. در حقیقت این ماندگاری  و آرشیو مربوط به روزنامه است.

چاپ آگهی در روزنامه همشهری می تواند به این ماندگاری کمک کند. شما می توانید با مراجعه به سایت tarefeh.ir به راحتی آگهی خود را سفارش دهید. چرا که این سایت به راحتی می تواند چاپ آگهی در روزنامه همشهری را برای شما انجام دهد.

از سوی دیگر شبکه پذیرش آگهی، نیز به عنوان دفتر پذیرش آگهی همشهری در صادقیه، ستارخان و روزنامه همشهری غرب تهران،نیازمندی‌های همشهری محله صادقیه، نیازمندیهای همشهری منطقه غرب تهران و نیازمندیهای همشهری محله ستارخان را پوشش دهد و آگهی همشهری شما را با تخفیف ویژه منتشر کند.

مخاطبان متنوع: روزنامه از این جهت برای آگهی شما مفید است که مخاطبان آن از هر قشر و سطح طبقاتی هستند. از افراد دارای سطح فرهنگ و تحصیلات بالا تا افراد متوسط جامعه. این یک مزیت مهم محسوب می شود. به دلیل اینکه آگهی شما دیده می شود.

تنوع مطالب: اینکه در یک روزنامه همه نوع مطلب درج می شود نیز یک مزیت است چرا که افراد با سلیقه های مختلف جذب روزنامه می شوند و آگهی شما بیشتر دیده می شود. در یک روزنامه صفحات مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی، حوادث و نیازمندی ها وجود دارد و شما امکان انتخاب صفحه مورد نظر خود را نیز دارید.

اعتبار مکانی روزنامه: اینکه روزنامه از ارکان مختلفی مانند  اعضا تحریریه، سردبیر، بخش فنی، مدیر مسئول و بخش آگهی ها تشکیل شده که در مکان های مشخصی حضور دارندو کل عملکرد روزنامه ها توسط وزارت ارشاد نظارت می شود، خود به اعتبار آگهی در روزنامه ها می افزاید. همچنین برای خوانندگان تبلیغات درج شده در روزنامه به اندازه اخبار روزنامه مهم است.

سرعت درج آگهی: معمولا اینکه در روزنامه با یک تلفن و پر کردن فرم به راحتی می توان آگهی خود را منتشر کرد، این یک حسن محسوب می شود و صاحبان کسب و کارها و حتی معامله گران ملک و خودرو و دیگر مشاغل به راحتی می توانند آگهی خود را منتشر کنند. در حال حاضر چاپ آگهی در روزنامه همشری یک روزه است و با سفارش آگهی در هر روز، آگهی فردا در روزنامه چاپ شده و قابل مشاهد هاست.

نگاه خریدارانه مخاطب: در بسیاری از موارد افراد عادی و مردم کوچه و خیابان برای خریدهای خود به روزنامه روی می آورند. در حقیقت اگهی های خرده فروشی در روزنامه ها خریداران بیشتری دارد. چراکه روزنامه ها در دسترس هستند و مکان درج آگهی در آنها مشخص است و با دسته بندی های صورت گرفته، مخاطبان با سرعت بالا آگهی مورد نظر خود را بدست می آورند.

شما می توانید با مراجعه به سایت tarefeh.ir به راحتی آگهی خود را در دفت قبول آگهی همشهری صادقیه سفارش دهید. چرا که این سایت به راحتی می تواند چاپ آگهی در روزنامه همشهری را برای شما انجام دهد.

از سوی دیگر شبکه پذیرش آگهی، نیز به عنوان دفتر همشهری آریاشهر، دفتر همشهری ستارخان و روزنامه همشهری غرب تهران،نیازمندی‌های همشهری صادقیه، نیازمندیهای همشهری غرب تهران و نیازمندیهای همشهری ستارخان را پوشش داده و آگهی همشهری شما را با تخفیف ویژه منتشر کند.

انعطاف پذیری در اندازه آگهی: در روزنامه شما به هر اندازه که مایل باشید می‌توانید آگهی خود را درج کنید از یک کادر تا تمام صفحه روزنامه. اما در رسانه های دیگر محدودیت اندازه وجود دارد.

اعتماد مخاطبان: از آنجا که روزنامه رسانه سنتی تمامی جوامع است اعتماد خاصی به آن وجود دارد و دقت و نظارت در انتشار روزنامه و آگهی های آن سطح اعتماد مردم را بیشتر کرده است بر همین اساس مردم بیشتر دوست دارند که آگهی و تبلیغات خود را در این نوع رسانه درج کنند و مردم هم بیشتر دنبال آگهی در روزنامه ها هستند. نکته دیگر اینکه به دلیل برخی موارد مانند صفحه مجزای آگهی ها، مردم رغبت بیشتری به گشتن در روزنامه ها برای پیدا کردن آگهی خود دارند.

قیمت مناسب روزنامه: آخرین نکته در علت درج اگهی در روزنامه، قیمت مناسب آن است. در حال حاضر با توجه به اینکه تیراژ روزنامه ها بالاست قیمت تمام شده برای آنها پایین است در نتیجه خرید آن به صرفه است. همچنین هزینه تمام شده آگهی نیز برای آگهی‌دهنده مناسب است.

شما می توانید با مراجعه به سایت tarefeh.ir به تعرفه رسمی آگهی دسترسی داشته باشید و با انتخاب ابعاد و موضوع اگهی، نمونه متن های آگهی های آماده را مشاهده کرده و یا در ارتباط با کارشناسان در شبکه های اجتماعی به شماره ۰۹۳۶۲۹۲۲۱۴۵ و ایمیل agahi44195000@gmail.com به راحتی آگهی خود را سفارش داده و منتشر کنید. چرا که این سایت به راحتی می تواند چاپ آگهی در روزنامه همشهری را برای شما انجام دهد.

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *