جیم

نگاهی به مجله جیم/ جیم یعنی جوانی و نشاط

سایت تعرفه: جیم یعنی جوانی و نشاط، یعنی شور و عشق. ویژه نامه جیم رسانه ای است مخصوص جوانان این مرز و بوم. از آن جایی که جای یک ویژه نامه تخصصی جوانان خالی بود، روزنامه خراسان با انتشار ویژه نامه “جیم” تلاش کرد تا به نیاز رسانه ای نسل جوان پاسخ گوید و در قالب ویژه نامه ای با نشاط به مسائل، مشکلات، دغدغه ها، آرزوها، و خلاصه هر آن چه مربوط به جوانان است بپردازد.

هدف دیگر جیم جلوگیری از بروز شکاف نسلی بین مخاطبان ، با موضوعات و قلمی شاد و جوان پسند است و توانسته در این زمینه نه تنها جوانان که حتی نظر افراد میان سال و کهن سال را به خود جلب کند.

موضوعات و حتی صفحه بندی این مجله سرشار از جوانی و نشاط است و جوانانی با استعدادهای ناب و توانا در “جیم” قلم فرسایی می کنند.
تحریریه جوان “جیم” نیز برآمده از نسل امروزی است که نیاز جوان امروز را درک می کند و می کوشد به مسائل، مشکلات و دغدغه های جوانان با دیدی جوان پسند بپردازد. همین دیدگاه سبب شده که “جیم” به یکی از موفق ترین و پرمخاطب ترین ویژه نامه های “خراسان” تبدیل شود.

اولین شماره “جیم” ۱۹ آذر ۱۳۸۵ منتشر شد و هم اکنون این مجله هر پنج شنبه میهمان جوانان است.

سایت “جیم” نیز یکی از پربازدیدترین سایت هاست که روزانه ۲۵ هزار بازدید دارد و هر روز ۲ هزار نظر مخاطبان در این سایت درج می شود، همچنین ماهانه ۲۵۰ هزار صفحه از سایت جیم بازدید می شود.

این مجله زیر مجموعه روزنامه خراسان است.

روزنامه خراسان در سال ۱۳۲۷شمسی پایه گذاری شده و روزنامه‌ای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی چاپ صبح است.

نخستین شمارهٔ روزنامه خراسان در ۱ تیر ۱۳۲۸ و به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی محمدصادق تهرانیان در چهار صفحه و در قطع کوچک منتشر شد. شعار رسمی روزنامه در آن زمان این بیت بود:

برادر جان خراسان است اینجا         سخن گفتن نه آسان است اینجا

جیم

می‌توانید در سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه آگهی مجلات و نشریات تخصصی با اطلاع از تعرفه‌ آگهی‌های صفحات مختلف نشریه جیم خراسان ، سفارش آگهی خود را جهت انتشار در این روزنامه  ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و درباره چگونگی ارائه اطلاعات و مدارک، راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند.

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *