آیین نکوداشت پروفسور علی‌اکبر فرهنگی

آیین نکوداشت پروفسور علی‌اکبر فرهنگی

اکبر نصر الهی استاد مدیریت رسانه دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز گفت: دانشگاه آزاد اسلامی پروفسور علی‌اکبر فرهنگی را فراموش نکرده و نمی‌کند.

ایجاد رشته مدیریت رسانه توسط علی‌اکبر فرهنگی

استاد مدیریت رسانه در آیین نکوداشت پروفسور علی‌اکبر فرهنگی که به‌ مناسب ۷۷ سالگی استاد فرهنگی برگزار شد، گفت: ایجاد و توسعه رشته مدیریت رسانه مدیون تلاش‌های مجاهدانه پروفسور علی‌اکبر فرهنگی است و اگر تلاش ایشان نبود ، بالندگی این رشته را در واحدهای مختلف شاهد نبودیم.

رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه با اشاره به خدمات برجسته دکتر فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی قدردان زحمات پروفسور علی‌اکبر فرهنگی است و او را فراموش نکرده و نمی‌کند.

نصراللهی با اشاره به تغییر در آرایش رسانه‌ای، مصرف و منابع رسانه‌ای مردم و تشدید جنگ روانی گسترده آمریکا علیه ایران گفت: با وجود این تغییرات، نیاز دانشگاه، مسئولان و مردم به افرادی مثل دکتر فرهنگی نه‌تنها کم‌ نشده است بلکه به دلیل پیچیدگی و گستردگی جنگ روانی، بیش از گذشته هم شده است.

پروفسور فرهنگی الگوی مردانه زیستن

پروفسور فرهنگی الگوی مردانه زیستن

در ادامه مراسم معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم گفت: خدا را باید شکر کنم که فرصت شاگردی استاد فرهنگی را به من عطا کرد و باید به‌ سویی برویم که لحظه‌های زندگی استاد فرهنگی را در زندگی خود نهادینه کنیم.

محمد خدادی افزود: باید از زندگی استاد فرهنگی الگو‌برداری کنیم. استاد فرهنگی با زندگی خود الگویی انسانی به شاگردان خود نشان دهد و با عمل خود الگویی شد برای مردانه زیستن.

علی‌اکبر فرهنگی پرورده فرهنگ ایران

همچنین پروفسور علی‌اکبر فرهنگی در این مراسم گفت: حضور شما در این جلسه نشان محبت و علاقه شماست چرا که شما نیازی به طی مرحله‌ای ندارید که اینجا حضور پیدا کردید. همین محبت‌ها و علاقه‌هاست که من را عاشق این مرزوبوم کرده است و من خیلی خوشحالم که بگویید علی‌اکبر فرهنگی پرورده فرهنگ ایران است.

وی افزود: آنچه شما در این جلسه از خوبی‌ها به من نسبت دادید همه برازنده و در خور شما بزرگان است. همیشه فریاد می‌زنم اشتباه است که تصور کنیم فلسفه زاییده یونان است چون‌که بسیاری از بزرگان فلسفه یونان شاگرد ایرانیان بودند. ان‌شاءالله که شما پرچمداران فرهنگ ایران زمین بوده و همیشه موفق و مؤید باشید.

در این مراسم، مستندی از زندگی استاد علی‌‌‌اکبر فرهنگی برای حضار پخش و از تمبر یادبود استاد رونمایی شد.

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *