سوالات متداول

۱- آگهی گمشده مدارک خودرو : شامل سند مالکیت(برگه سبز) و سند فروش کارخانه( برگه کمپانی)  و کارت خودرو است . که برای چاپ این آگهی کارت ملی و مدارکی که مالکیت فرد با آن محرز میشود باید به دفتر روزنامه ارسال شود.

صادرکننده مدرک : جهت درخواست المثنی  کارت خودرو و سند مالکیت( برگه سبز) به اداره تعویض پلاک  نیروی انتظامی و–سند برگ کمپانی –شرکت سازنده خودرو –مراجعه نمایند و درخواست صدور سند خود را ارائه نمایند.

صادرکننده مدرک از شما مدارکی را مطالبه می نماید و لیست مدارک مورد نیاز برای صدور مدرک را ارائه می نمایید یکی از اقلام مورد نیاز درج و انتشار آگهی مفقود مدارک است.

که با ارسال درخواست خود از طریق شماره شبکه های اجتماعی (واتساپ ، تلگرام ) به شماره ۰۹۳۶۲۹۲۲۱۴۵ متن آگهی مورد نیاز شما تنظیم  و جهت کنترل و تایید برای شما ارسال میشود.و درنهایت  با ارسال فیش پرداختی قبل از ساعت  ۱۲ هر روز آگهی برای روز کاری بعد قابل چاپ است.

۲- آگهی گمشده مدارک تحصیلی : شامل کارت دانشجویی و گواهینامه موقت تحصیلی و گواهینامه پایان تحصیلات( دانشنامه)

دانشگاهها عموما متنی ( مشاهده متن های آماده ) را خصوصا برای آگهی مدرک فارغ التحصیلی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار به متقاضی میدهند که متن فوق باید در روزنامه مورد نظر منتشر شود.

در مورد کارت دانشجویی و مدرک موقت نیز اطلاعات تحصیلی فرد مورد نظر از جمله رشته تحصیلی و نام دانشگاه و شماره دانشجویی باید از طریق ارتباط با ما سایت ارسال شود.

۳- آگهی گمشده مدارک هویتی :

شامل کارت ملی و شناسنامه و کارت پایان خدمت و کارت پرسنلی و….. است

۴-سایر آگهی های مدارک گمشده و مفقودی :

مفقود شدن دسته چک ، نسخه خام با مهر پزشک ، کارت بازرگانی، جواز کسب ، جواز تاسیس آموزشگاه و یا باشگاه ورزشی، قولنامه محضری، سند ملکی، و…. در روزنامه منتشر می شود.

آگهی گمشده در چه روزنامه هایی چاپ می شود ؟

۱-روزنامه های کثیرالانتشار سراسری

۲- نیازمندی های روزنامه های کثیرالانتشار

ارزانترین روزنامه برای چاپ آگهی گمشده کدام است ؟

کارشناسان بعد از دریافت متن آگهی بهترین پیشنهاد و کمترین هزینه چاپ آگهی را به شما اعلام می نمایند.

سفارش آگهی 

۱-آگهی مجمع در چه روزنامه هایی منتشر و چاپ می شود ؟

آگهی های مجامع معمولا در روزنامه رسمی هر شرکت چاپ میشود روزنامه ای که در اساسنامه  آن شرکت انتخاب شده است که کلیه آگهی های قانونی شامل مزایده و مناقصه و مجمع و انحلال و افزایش و کاهش سرمایه درآن روزنامه منتشر میشود.

۲-چه مدارکی جهت چاپ آگهی مجمع لازم است ؟

متن آگهی مجمع را در روی سربرگ رسمی شرکت که دارای نشان و آدرس است را با مهر و امضا مقام دعوت کننده برای کارشناسان ارسال فرمائید. فایل آگهی می بایست بصورت word نیز به شماره ۰۹۳۶۲۹۲۲۱۴۵ از طریق تلگرام و یا واتس آپ و یا از طریق ایمیل agahi44195000@gmail.com ارسال شود. قید نام روزنامه مورد نظر الزامی است.

۳-درج و چاپ آگهی مجتمع در چه زمانی مناسب است ؟

آگهی های مجامع باید حداکثر ۱۰ روز قبل از برگزاری مجمع در روزنامه به چاپ رسیده باشد.

۴- درج و چاپ آگهی مجمع در چه زمانی الزامی است ؟

فاصل زمانی انتشار آگهی و برگزاری مجمع نباید کمتر از ۱۰ روز باشد

۵- مبلغ درج آگهی مجمع  چقدر است ؟

بعد از ارسال متن و درخواست خود، کارشناس بهترین پیشنهاد ارائه نموده و جهت چاپ آگهی براساس الزمات قانونی مشتریان را راهنمایی می نمایند .

سفارش آگهی

نحوه درج آگهی ثبتی در روزنامه کثیرالانتشار چگونه است ؟

سایت تعرفه در حال حاضر هیچ گونه ارتباطی با اداره ثبت شرکت ها و روزنامه رسمی بعنوان متولی انتشار و چاپ آگهی های ثبتی ندارد