سوالات متداول

مدارک مورد نیاز جهت چاپ آگهی گمشده در روزنامه

شامل سند مالکیت(برگه سبز) و سند فروش کارخانه( برگه کمپانی)  و کارت خودرو است . که برای چاپ این آگهی کارت ملی و مدارکی که مالکیت فرد با آن محرز میشود باید به دفتر روزنامه ارسال شود.

صادرکننده مدرک : جهت درخواست المثنی  کارت خودرو و سند مالکیت( برگه سبز) به اداره تعویض پلاک  نیروی انتظامی و–سند برگ کمپانی –شرکت سازنده خودرو –مراجعه نمایند و درخواست صدور سند خود را ارائه نمایند.

صادرکننده مدرک از شما مدارکی را مطالبه می نماید و لیست مدارک مورد نیاز برای صدور مدرک را ارائه می نمایید یکی از اقلام مورد نیاز درج و انتشار آگهی مفقود مدارک است.

که با ارسال درخواست خود از طریق شماره شبکه های اجتماعی (واتساپ ، تلگرام ) به شماره ۰۹۳۶۲۹۲۲۱۴۵ متن آگهی مورد نیاز شما تنظیم  و جهت کنترل و تایید برای شما ارسال میشود.و درنهایت  با ارسال فیش پرداختی قبل از ساعت  ۱۲ هر روز آگهی برای روز کاری بعد قابل چاپ است.

شامل کارت دانشجویی و گواهینامه موقت تحصیلی و گواهینامه پایان تحصیلات( دانشنامه)

دانشگاهها عموما متنی ( مشاهده متن های آماده ) را خصوصا برای آگهی مدرک فارغ التحصیلی جهت درج در روزنامه های کثیرالانتشار به متقاضی میدهند که متن فوق باید در روزنامه مورد نظر منتشر شود.

در مورد کارت دانشجویی و مدرک موقت نیز اطلاعات تحصیلی فرد مورد نظر از جمله رشته تحصیلی و نام دانشگاه و شماره دانشجویی باید از طریق ارتباط با ما سایت ارسال شود.

کارت شناسایی ملی یا کارت ملی در ایران یک کارت هویتی است که به همه ایرانیان بالای ۱۵ سال اختصاص داده می‌شود. ادارات ثبت احوال در سراسر کشور متولی صدور کارت ملی هستند.

برای درخواست صدور کارت ملی، متقاضی دست کم باید ۱۵ سال سن و شناسنامهٔ عکس‌دار داشته باشد.

درصورت مفقود شدن  کارت  ملی خود جهت جلوگیری  از سوء استفاده احتمالی نسبت به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه ها اقدام نمایید.

نوعی کارت دیجیتالی است که توسط سازمان ثبت احوال صادر میشود. این کارت‌ها جایگزین کارت های ملی شده‌اند. دسترسی به اطلاعات درون کارت هوشمند ملی به یک کارت‌خوان نیاز دارد

درصورت مفقود شدن  کارت  ملی هوشمند خود جهت جلوگیری  از سوء استفاده احتمالی نسبت به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه ها اقدام نمایید.

شناسنامه یکی از اسناد هویتی در ایران است که برای بسیاری امور به آن نیاز دارید. بسیاری از شرکت ها و سازمانها و بانک ها جهت ارائه خدمات به مشتریان  خود شناسنامه آنها را رویت میکنند.

درصورت مفقود شدن  شناسنامه خود جهت جلوگیری  از سوء استفاده احتمالی نسبت به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه ها اقدام نمایید.

رانندگانی که بصورت حرفه ای در سطح کشور فعالیت دارند باید نسبت به دریافت کارت هوشمند راننده اقدام کنند. همه رانندگانی که در حمل و نقل کالا و مسافر در جاده ها فعالیت دارند باید دارای کارت هوشمند باشند چرا که لازمه صدور بارنامه و صورت وضعیت مستلزم داشتن این کارت است.

درصورت مفقود شدن  کارت هوشمند راننده خود جهت جلوگیری  از سوء استفاده احتمالی نسبت به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه ها اقدام نمایید.

با توجه به سهمیه بندی بنزین، شرکت ملی پخش فراورده های نفتی برای کلیه خودرو ها  کارت سوخت صادر و به ادرس صاحب سند خودرو ارسال  میکند.

درصورت مفقود شدن  کارت هوشمند سوخت خودروی خود جهت جلوگیری  از سوء استفاده احتمالی نسبت به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه ها اقدام نمایید.

افرادی که قصد رانندگی با ماشین های سنگین را دارند باید نسبت به دریافت گواهینامه پایه یک اقدام کنند. ماشین سنگین به ماشین‌هایی گفته می‌شود که ظرفیت باربری بیش از ۶ تن را داشته باشد و یا برای افرادی قرار است راننده اتوبوس‌هایی باشند که بیش از ۲۶ نفر مسافر دارد.

درصورت مفقود شدن گواهینامه  پایه یک خود جهت جلوگیری  از سوء استفاده احتمالی نسبت به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه ها اقدام نمایید.

رانندگان که اتومبیل‌هایی که ظرفیت نهایی آن ۱۵ نفر و اتومبیل‌هایی که وزن حداکثر ۳۵۰ کیلوگرم دارند. برای رانندگی با این نوع خودرو ها باید گواهینامه پایه دو دریافت کنند.

درصورت مفقود شدن گواهینامه  پایه دو خود جهت جلوگیری  از سوء استفاده احتمالی نسبت به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه ها اقدام نمایید.

به افرادی که برای نخستین بار می خواهند گواهینامه رانندگی دریافت کنند، گواهینامه پایه سوم داده میشود. این گواهینامه محدودیت هایی برای رانندگان تازه کار دارد.

درصورت مفقود شدن گواهینامه  پایه سه خود جهت جلوگیری  از سوء استفاده احتمالی نسبت به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه ها اقدام نمایید.

دارندگان موتور سیکلت  که از لحاظ سنی شرایط دریافت گواهینامه را دارند با ید جهت شرکت در آزمون  دریافت گواهینامه موتور خود اقدام کنند.

درصورت مفقود شدن گواهینامه موتور جهت جلوگیری  از سوء استفاده احتمالی نسبت به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه ها اقدام نمایید.

استفاده از هرگونه سلاح اعم از شکاری و یا غیره منوط به دریافت مجوز استفاده از سلاح است.

درصورت مفقود شدن  مجوز سلاح  خود جهت جلوگیری  از سوء استفاده احتمالی نسبت به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه ها اقدام نمایید.

چک یک سند تجاری است که بانک برای استرداد وجه و اعتبار قابل استفاده یا انتقال آن به اشخاص دیگر به صاحب حساب می دهد. البته صاحب حساب برای دریافت چک باید شرایط لازم را داشته باشد.

درصورت مفقود شدن  یک برگ از چک یا دسته چک خودخود جهت جلوگیری  از سوء استفاده احتمالی نسبت به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه ها اقدام نمایید.

شامل کارت عابر بانک و یا دفترچه حساب بانکی  میباشد که درصورت مفقود شدن هر کدام از این مدارک جهت جلوگیری از سوء استفاده احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی اقدام نمایید.

از جمله خدمات بانک ها به مشتریان خود صدور کارت عابر بانک است .کاین کارت  جهت سهولت برداشت و انتقال وجه برای مشتیان بانکی بدون حضور در بانک صادرمیشود.

در صورت مفقود شدن کارت  عابربانک خود جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی ضمن مراجعه به بانک  و ابطال کارت خود نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار نیز اقدام کنید.

ازجمله اوراق بهادار بانکی سفته است. امروزه از سفته به عنوان یک وسیله اعتباری در سرمایه‌گذاری‌های کوتاه مدت در واحدهای تولیدی، صنعتی، تجارتی و خدماتی استفاده می‌شود.

در صورت مفقود شدن سفته امضا شده خود جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی ،نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام کنید.

کلیه داشنگاهها و موسسات آموزش عالی برای دانشجویان خود کارت دانشجویی صادر میکنند که دانشجو باید در زمان تسویه حساب و فارغ التحصیلی کارت فوق را به دانشگاه تحویل نماید.

درصورت مفقودشدن کارت ، ارائه اصل روزنامه که آگهی مفقودی کارت در آن درج شده است الزامی است.

یکی از مدارک شناسایی رسمی است که از سوی دولت‌ها برای شهروندانشان صادر می‌شود ،گذر نامه و یا پاسپورت است. با این مدرک دولت مربوطه از دیگر دولت‌ها اجازه می‌خواهد تا به شهروندان مربوطه اجازه گذر از یا ورود به خاک آن کشورها را بدهند.

درصورت مفقود شدن گذرنامه جهت جلوگیری از سوء استفاده احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید.

عقدنامه در واقع سند ازدواج مرد و زن است که شرایط ازداج آنها در آن درج شده است. درصورت مفقود شدن عقدنامه برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی  نسبت به درج آگهی مفقودی در روز نامه کثیرالانتشار اقدام نمایید.

وصیت نامه از اسناد قانونی محسوب میشود که درآن فرد وصیت کننده ،فرد یا افرادیکه عموما از افراد خانواده وی هستند را برای اداره اموال و دارایی های خود انتخاب میکند.

درصورت مفقود شدن وصیت نامه ، برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی  نسبت به درج آگهی مفقودی در روز نامه کثیرالانتشار اقدام نمایید.

کلیه شرکت های بیمه برای بیمه گذاران خود دفترچه بیمه صادر میکنند. دفترچه بیمه از مدارک مهم شخص محسوب میشود.

درصورت مفقود شدن  دفترچه بیمه ، برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی  نسبت به درج آگهی مفقودی در روز نامه کثیرالانتشار اقدام نمایید.

کارت شناسایی شامل کارت پرسنلی، کارت تردد، کارت ورود و خروج،کارت شناسایی مربوط به شغل افراد(پلیس خبرنگار مامور برق ،اب،گازو..) میشود.

درصوت مفقود شدن کارت شناسایی خود ، جهت جلوگیری  از هرگونه سوء استفاده احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی کارت شناسایی خود در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید.

اوراق سهام شامل شامل سهام عادی، سهام ممتاز، حق تقدم، سهام جایزه، اوراق مشارکت، مشتقات، اختیار معامله، قرارداد آتی و صکوک که باشد، نوعی ارزش مالی را برای مالک آن به‌همراه دارد.

این اوراق در بازار سرمایه به سه بخش کلی «اوراق بدهی»، «اوراق حقوق صاحبان سهام»، «ابزارهای مشتقه» تقسیم می‌شود.

درصورت مفقود شدن اوراق سهام خود برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید.

کارت منزلت کارتی است که برای سالمندان بالای۶۰ سال و افراد بازنشسته توسط سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و سازمان بازنشستگی کشور صادر میشود. دارندگان کارت منزلت  با ارائه آن ازخدمات رفاهی بخوردار میشوند.

درصورت مفقود شدن  کارت منزلت خود و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید.

کلیه سربازان پس از اتمام دوره سربازی کارت پایان خدمت دریافت میکنند . کارت پایان خدمت جزء مدارک مهم برای آقایان محسوب میشود. دریافت گذرنامه و یا گواهینامه رانندگی به افراد بالای ۱۸ سال منوط به ارائه کارت پایان خدمت است.

درصورت مفقود شدن  کارت پایان خدمت خود و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید.

برخی از آقایانی که دارای شرایط خاصی هستند به عنوان  مثال دارای بیماری جسمی و یا روحی هستند و یا دارای رتبه بالای علمی هستند از خدمت سربازی معاف شده و به آنها کارت معافیت سربازی داده میشود.

درصورت مفقود شدن  کارت  معافیت سربازی خود و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید.

اسناد مالکیت شامل اسناد ملکی، خودرو و… میباشد که درصورت مفقود شدن هریک از آنها جهت دریافت المثنی ارائه اصل روزنامه کثیرالانتشار که آگهی مفقودی در آن درج شده است الزامی است.

سندی است که توسط شرکت سازنده خودرو همزمان با تحویل خودرو به مشتری ارائه میشود. این سند جهت نقل و انتقال خودرو مورد نیاز است.

درصورت مفقود شدن  سندکمپانی خودروی خود و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید.

کارت شناسایی خودرو، کارتی است که همزمان با خرید خودرو بنام مالک صادر و به آدرس پستی وی ارسال میشود.

درصورت مفقود شدن  کارت خودروی خود خود و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید.

چندی است که کارت های خودرو نیز به مانند کارت های ملی هوشمنده شده است و درصورت مفقود شدن آن درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار الزامی است.

برگ سبز خودرو که به سند راهور هم معروف است پس از هر بار خرید و فروش خودرو بنام مالک جدید صادرو تحویل وی میشود.

درصورت مفقود شدن برگه سبز ، دریافت المثنی آن منوط به درج آگهی درروزنامه کثیرالانتشار است.

کلیه شرکت های بیمه ای برای بیمه گذاران خود کارت بیمه اتومبیل صادر میکنند که به بیمه نامه شخص ثالث نیز معروف است.

درصورت مفقود شدن  کارت بیمه اتومبیل خود و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید

کلیه خودرو های بالای پنج سال ، باید بصورت سالانه به مراکز معاینه فنی خودرو مراجعه و معاینه فنی شوند. درصورت تایید کارت معاینه فنی به پلاک مورد نظر تعلق میگیرد.

درصورت مفقود شدن  کارت معاینه فنی خودروی خود و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید.

مدرک شناسایی خودرو  درحال تردد پلاک آن محسوب میشودو مفقود شدن و یا به سرقت رفتن آن صاحب خودرو را به دردسر می اندازد.

درصورت مفقود شدن  پلاک خودروی خود و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید.

رانندگان تاکسی دارای مجوز، دفترچه تاکسیرانی دارند که با فروش خودرو و انتقال امتیاز تاکسیرانی این دفترچه به فرد جدید منتقل میشود.

درصورت مفقود شدن  دفترچه تاکسیرانی خود و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی نسبت به درج آگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید.

درصورت به سرقت رفتن خودرو ، با ارائه گزارش پلیس نسبت به درج آگهی سرقت خودروی خود در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید.

پروانه کسب یا جواز کسب و یا پروانه نظام مهندسی و یا پروانه وکالت از جمله مدارکی  است که درصورت مفقود شدن آنها باید نسبت به درج اگهی مفقودی در روزنامه های کثیرالانتشار اقدام نمایید.

بر اساس قوانین گمرکی کشور، کارت بازرگانی مجوزی است که دارنده ی آن، اعم از شخص حقیقی و حقوقی، می توانند ااقدام به تجارت در عرصه واردات و صادرات کالا کند. این تجارت برون مرزی از ثبت سفارش و ترخیص کالا تا واردات از مناطق آزاد، حق العمل کاری در گمرک و صادرات کالاهای مجاز را در بردارد

درصورت مفقود شدن کارت بازرگانی خود جهت دریافت المثنی کارت ، ارائه اصل روزنامه کثیرالانتشاری که آگهی مفقودی درآن درج شده باشد الزامی است.

۱-آگهی مجمع در چه روزنامه هایی منتشر و چاپ می شود ؟

آگهی های مجامع معمولا در روزنامه رسمی هر شرکت چاپ میشود روزنامه ای که در اساسنامه  آن شرکت انتخاب شده است که کلیه آگهی های قانونی شامل مزایده و مناقصه و مجمع و انحلال و افزایش و کاهش سرمایه درآن روزنامه منتشر میشود.

۲-چه مدارکی جهت چاپ آگهی مجمع لازم است ؟

متن آگهی مجمع را در روی سربرگ رسمی شرکت که دارای نشان و آدرس است را با مهر و امضا مقام دعوت کننده برای کارشناسان ارسال فرمائید. فایل آگهی می بایست بصورت word نیز به شماره ۰۹۳۶۲۹۲۲۱۴۵ از طریق تلگرام و یا واتس آپ و یا از طریق ایمیل agahi44195000@gmail.com ارسال شود. قید نام روزنامه مورد نظر الزامی است.

۳-درج و چاپ آگهی مجتمع در چه زمانی مناسب است ؟

آگهی های مجامع باید حداکثر ۱۰ روز قبل از برگزاری مجمع در روزنامه به چاپ رسیده باشد.

۴- درج و چاپ آگهی مجمع در چه زمانی الزامی است ؟

فاصل زمانی انتشار آگهی و برگزاری مجمع نباید کمتر از ۱۰ روز باشد

۵- مبلغ درج آگهی مجمع  چقدر است ؟

بعد از ارسال متن و درخواست خود، کارشناس بهترین پیشنهاد ارائه نموده و جهت چاپ آگهی براساس الزمات قانونی مشتریان را راهنمایی می نمایند .

سفارش آگهی

نحوه درج آگهی ثبتی در روزنامه کثیرالانتشار چگونه است ؟

سایت تعرفه در حال حاضر هیچ گونه ارتباطی با اداره ثبت شرکت ها و روزنامه رسمی بعنوان متولی انتشار و چاپ آگهی های ثبتی ندارد