تعرفه آگهی در روزنامه ها؛ روزنامه کیهان

تعرفه آگهی در روزنامه ها؛ روزنامه کیهان

روزنامه کیهان ؛ روزنامه ای عمومی و سراسری است که به صورت رنگی و سیاه و سفید و با عناوین اخبارکشور، اقتصادی، گزارش روز، پاورقی، شهرستان ها، تصویر روز، حوادث و … هر صبح در تهران چاپ و در سراسر کشور منتشر می شود.

روزنامه کیهان یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های ایران است. نخستین شماره آن در سوم خرداد ۱۳۲۱ در تهران منتشر شد و تاکنون به‌طور مستمر منتشر شده‌است.

این روزنامه در ۱۲ صفحه منتشر می شود و تعدادی از صفحات آ ن رنگی و برخی دیگر تکرنگ می باشد. عناوین صفحات آن اخبار کشور، اقتصادی، گزارش روز، پاورقی، شهرستان ها، تصویر روز، حوادث و .. می باشد.

کیهان به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی منتشر می شود.

چگونه در روزنامه کیهان آگهی سفارش دهیم

برای سفارش انتشار انواع آگهی در روزنامه کیهان، می توانید از طریق تماس با کارشناسان شبکه پذیرش آگهی، نسبت به سفارش درج آگهی خود اقدام نمایید.

همچنین سایت  tarefeh.ir مرجع اطلاعات روزنامه های کشور است که می توانید برای انتخاب روزنامه و آشنایی با نرخ ها و تعرفه های چاپ آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار و نشریات استانی، محلی و تخصصی و سایر اطلاعات مورد نیاز و سفارش آگهی به این سایت مراجعه کنید.

علاوه بر آن؛ با دانلود تعرفه درج آگهی در روزنامه کیهان از سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه روزنامه های سراسری و انتخاب صفحه مورد نظر نسبت به سفارش آگهی دراین روزنامه اقدام نمایید. پس از ثبت سفارش خود در این سایت کارشناسان شبکه پذیرش آگهی جهت هماهنگی آگهی تبلیغاتی و یا خدماتی و یا غیره شما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

تعرفه سفارش چاپ آگهی در روزنامه کیهان (۱۳۹۸)

تعرفه سفارش چاپ آگهی در روزنامه کیهان (1398)

تعرفه سفارش چاپ آگهی در روزنامه کیهان (1398)

نمونه آگهی های منتشر شده در روزنامه کیهان

نمونه آگهی های منتشر شده در روزنامه کیهان

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *