برگزاری جلسه هم اندیشی آبفا با مسئولین ادارات آموزش و پرورش

جلسه هم اندیشی روابط عمومی آبفای شهرها و شهرک های غرب تهران با حضور مسئولین ادارات آموزش و پرورش شهرستانهای غرب استان تهران برگزار شد.
همزمان با آغاز ماه مهر و شروع مدارس در راستای فرهنگ سازی و آموزش های مدیریت مصرف بهینه آب جلسه هم اندیشی آبفا با مسئولین ادارات آموزش و پرورش غرب تهران با حضور مسئولین روابط عمومی و معاونین ادارات آموزش و پرورش با هدف هماهنگی میان آموزش و پرورش و آبفا در سطح غرب استان تهران برگزار شد.
در این جلسه مدیر دفتر روابط عمومی آبفای غرب تهران به تشریح وضعیت منابع آبی و شرایط موجود پرداخت و گزارشی از فعالیتهای این دفتر در راستای فرهنگ سازی ارائه داد.
عزیزااله ولی زاده دلاور گفت: با توجه به شعار جهانی سال به عنوان بازچرخانی آب که از سوی سازمان ملل تعریف شده است،فعالیتهای فرهنگی دفتر روابط عمومی آبفای شهرها و شهرک های غرب تهران بر مباحث بازچرخانی آب و مزایای دفع بهداشتی فاضلاب متمرکز شده است..
وی افزود:فرهنگ سازی،شیوه صحیح مصرف آب در میان دانش آموزان مقطع ابتدایی،آموزش روش های صرفه جویی مصرف آب در مدرسه و خانه و توسعه مشارکت دانش آموزان،معلمان،مدارس و خانواده ها در زمینه اصلاح الگوی مصرف آب از اهداف این شرکت است.
در پایان هر کدام از مسئولین ادارات آموزش و پروررش شهرستان های شهریار،قدس و ملارد به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادها پرداختند.

 

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد – ویژه نامه غرب استان تهران

گردآوری‌شده توسط شبکه پذیرش آگهی

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *