اساسنامه خانه مطبوعات استان

اساسنامه خانه مطبوعات استان

رسانه‌های کشور، از جمله مطبوعات و مراکز خبری استانی به عنوان یکی از مؤثرترین عوامل رشد فرهنگ عمومی کشور نقشی اساسی در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری و اشاعه ارزش­ های انقلابی و تنویر افکار عمومی ایفا می‌کنند. همچنین مطبوعات نقش مهمی در رشد و ارتقای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ملت­ ها و نظارت، نقد و بهبود عملکرد حاکمان دارند و در عصری که رسانه ­های گروهی، کاربردی ­ترین ابزار جوامع برای تولید و انتقال اطلاعات قلمداد می ­شوند، نقش عمده رسانه های محلی به عنوان بازتاب­‌دهنده رویدادها ومشکلات منطقه‌ای در جهت­‌دهی نیروها و برنامه‌ریزی‌ برای رفع نارسایی ­ها و توسعه کشور  بر کسی پوشیده نیست.

با توجه به نقش و اهمیت مطبوعات و اصحاب رسانه و خبرنگاران در رشد و ارتقای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ملت­ ها ، نیاز به یک مجمع و تشکلی برای همسو ساختن نظرات شاغل در حرفه مطبوعاتی در هر استانی، «خانه مطبوعات»  به عنوان تشکیلاتی فرهنگی، صنفی، غیردولتی و غیرانتفاعی از دست‌اندرکاران مطبوعات و مراکز خبررسانی استان تشکیل می‌گردد تا به موجب این اهدافی را دنبال نماید.

این تشکیلات همانند سایر مجمع ها و تشکیلات، نیاز به یک اساسنامه دارد که در این نوشتار فایل PDF اساسنامه خانه مطبوعات استان را برای علاقه مندان ارائه می شود.

برای دریافت فایل PDF اساسنامه خانه مطبوعات استان کلیک کنید:

فایل PDF اساسنامه خانه مطبوعات

منبع: خانه مطبوعات

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *