عکس شاخص

آگهی مناقصه عمومی شهرداری منطقه ۲۱

 

آگهی مناقصه عمومی (۱۴- ۱۴۰۱)

 

شهرداری منطقه ۲۱ درنظردارد عملیات مشروحه ذیل را از طریق مناقصه عمومی واگذار نماید. بدینوسیله از اشخاص حقوقی واجد شرایط جهت شرکت در مناقصه دعوت به عمل می آید.

 

 

ردیف موضوع پروژه برآورد اولیه سالیانه پروژه (ریال) شرایط و رتبه بندی مرتبط با موضوع پروژه مبلغ سپرده شرکت در مناقصه (ریال) مدت انجام خدمات
۱ عملیات رفت و روب و جمع آوری مکانیزه پسماند ناحیه ۱ ۱۸۶،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ دارا بودن گواهینامه تعیین توان فنی و تشخیص صلاحیت معتبر و مرتبط در امور رفت و روب و جمع آوری مکانیزه پسماند از حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران (اداره کل برنامه ریزی و توسعه شهری خدمات شسهری) و دارا بودن ظرفیت مجاز ریالی و تعداد نواحی مجاز، دارا بودن کارت الکترونیکی ارائه دهندگان خدمات و تامین کنندگان شهرداری تهران که صرفا توسط حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست تایید گردیده و نام حوزه نیز در ردیف مدنظر با وضعیت معتبر در کارت الکترونیکی درج شده باشد الزامی است. ۵،۶۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۱۲ ماه
۲ عملیات رفت و روب و جمع آوری مکانیزه پسماند ناحیه ۲ ۱۸۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ دارا بودن گواهینامه تعیین توان فنی و تشخیص صلاحیت معتبر و مرتبط در امور رفت و روب و جمع آوری مکانیزه پسماند از حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران (اداره کل برنامه ریزی و توسعه شهری خدمات شسهری) و دارا بودن ظرفیت مجاز ریالی و تعداد نواحی، دارا بودن کارت الکترونیکی ارائه دهندگان خدمات و تامین کنندگان شهرداری تهران که صرفا توسط حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست تایید گردیده و نام حوزه نیز در ردیف مدنظر با وضعیت معتبر در کارت الکترونیکی درج شده باشد الزامی است. ۵،۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۱۲ ماه

 

 

الف : محل ارایه خدمات : درسطح منطقه ۲۱

ب : محل تحویل اسناد و قبول پیشنهادات : تحویل اسناد به نشانی تهرانسر میدان کمال الملک، ساختمان مرکزی شهرداری منطقه۲۱طبقه دوم امور قراردادها و قبول پیشنهادات طبقه اول دبیرخانه مرکزی شهرداری منطقه۲۱.

ج : میزان و نوع سپرده شرکت در مناقصه: ارائه سپرده نقدی شرکت درمناقصه که بایستی به حساب ۱۰۰۴۵۱۳۴۲۹ بانک شهر شعبه تهرانسر، دروجه شهرداری منطقه ۲۱ واریز گردد مورد تأیید می باشد. (فیش سه برگی).

د : مهلت دریافت اسناد و قبول پیشنهادات : حداکثر تا پایان وقت اداری،۱۰ روز از تاریخ درج و انتشار آگهی.

هو: وضعیت اعتباری : نقدی.                                                                                                                                                                       

و : بدیهی است شرکت در مناقصه و ارائه پیشنهاد به منزله قبول شروط و تکالیف مقرر  در اسناد مناقصه بوده و برابر بند۴ ماده۱۰آئین نامه معاملات، شهرداری در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختارمی باشد. هزینه آگهی به عهده برندگان مناقصه بوده ودارندگان امضاء مجازوتعهدآورشرکت ها می بایستی تمامی صفحات، مدارک واسناد مناقصه موجود در پاکت های (الف وب) را مهر و امضاء نموده و بصورت لاک و مهر شده به دبیرخانه منطقه تحویل نمایند . نظر به اینکه منطقه دارای سیستم مدیریت محیط زیست ۱۴۰۰۱ISO  می باشد، رعایت موازین زیست محیطی برای کلیه شرکت کنندگان الزامیست.

ز : کلیه پیمانکاران ملزم به رعایت الزامات ایمنی- بهداشت ومحیط زیست(HSE) ابلاغ شده به کلیه مناطق شهرداری تهران می باشند.

ح : اسناد مناقصه از طریق تالار آگهی معاملات شهرداری تهران به نشانیbusiness.tehran.ir قابل رویت و دریافت می باشد.

خ : متقاضیان می توانند ضمن تحویل اسناد مناقصات بصورت فیزیکی در محل تحویل و در مدت زمان مقرر، نسبت به بارگذاری اسناد ( پاکت الف ) در سایت http://business.tehran.ir  اقدام و درصورت نیاز به دریافت اطلاعات و اخذ راهنمایی با شماره تلفن های۸۴۱۶۱۷ و۸۴۱۶۱۲۰۲ سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران تماس حاصل نمایند.

   

روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱

جهت سفارش آگهی در کلیه روزنامه های کثیرالانشتار با شماره ۰۹۳۶۲۹۲۲۱۴۵ در فضای مجازی در ارتباط باشید.

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *