عکس شاخص

آگهی مزایده عمومی

تعرفه: جهت سفارش آگهی مزایده عمومی در کلیه روزنامه های سراسری و استانی باشماره های زیر با کارشناسان سایت تعرفه در تماس باشید:

سفارش آگهی

آگهی مزایده عمومی

اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در نظر دارد بهره برداری موقت از مجموعه رفاهی باغ گلستان به مساحت تقریبی ۵/۵۰۰ متر مربع شامل : تالارهای پذیرایی و رستورانی ، آلاچیق ها و … به نشانی : خیابان آزادی خیابان جیحون – خیابان کمیل بین خوش و رودکی ، را ازطریق مزایده عمومی به صورت ۳ ( سه ) ساله واگذار نماید. لذا از اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط ، جهت شرکت در این مزایده دعوت به عمل می آید.

۱- محل دریافت و تحویل اسناد مزایده : میدان فاطمی، خیابان جویبار، کوچه میرهادی شرقی، پلاک ۷، طبقه دوم، اداره حقوقی و امور قراردادها – تلفن تماس : ۹۶۰۱۶۳۵۴

۲- مبلغ واریزی و شماره حساب جهت خرید اسناد: پرداخت مبلغ ۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال به حساب شماره ۷۰۰۱۹۲۸۹۱۸۰۳۷ بانک شهر شعبه ولیعصر به نام اداره کل رفاه ، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران.

۳- مبلغ سپرده تضمین حسن انجام معامله به صورت ضمانتنامه بانکی و یا به صورت واریز نقدی جهت شرکت درمزایده : واریز مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۸۰/۵ ریال معادل ( پانصد و بیست و هشت میلیون تومان ) به شماره حساب سپرده : ۱۰۰۱۹۰۹۴۱۳۲۲۸ و به شماره شبا ۶۷۰۶۱۰۰۰۰۰۰۱۰۰۱۹۰۹۴۱۳۲۲۸ IR بانک شهر- شعبه میدان ولیعصر کد : ۴۹۲ به نام اداره کل رفاه ، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران .

  • سپرده برنده نفرات اول و دوم مزایده پس از انعقاد قرارداد نفر اول و تحویل تضمین اصلی حسن انجام تعهدات با درخواست کتبی ایشان عودت خواهد شد و سایر شرکت کنندگان پس از برگزاری مزایده و درخواست کتبی ایشان طی مراحل اداری مسترد می گردد .

۴- مهلت ارائه اسناد و قبول پیشنهادات : ۱۲روزکاری از تاریخ نشر آگهی تا پایان ساعت اداری روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۵می باشد. بدیهی است شرکت در مزایده و ارائه پیشنهادات به منزله قبول شروط و تکالیف مقرر در اسناد مزایده بوده و اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در رد یک یا کلیه پیشنهادات مختار خواهد بود . ضمناً مشروح  شرایط مزایده و قیمت پایه کارشناسی در اسناد درج گردیده و شرکت کنندگان باید مدارک را پس از اخذ، با قید کلمه (قبول است) امضاء نموده و بهای پیشنهادی را از حیث مبلغ مشخص و معین بدون ابهام در پاکتهای لاک و مهر شده تحویل دبیرخانه اداره کل رفاه ، تعاون و خدمات اجتماعی نمایند همچنین کلیه هزینه های آگهی، کارشناسی رسمی دادگستری به عهده برنده مزایده می باشد.

۵- پایه کارشناسی ماهیانه ۴.۴۰۰.۴۰۰۰.۰۰۰ ریال معادل ( چهار صد و چهل میلیون تومان ) می باشد .

۶- قیمت کارشناسی سالیانه ۲۵.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال معادل ( پنج میلیارد و دویست و هشتاد میلیون تومان ) می باشد.

۷- اطلاعات مربوط به این معامله در وب سایت شفاف سازی شهرداری تهران جهت اطلاع عموم شهروندان منتشر خواهد شد .

۸- زمان برگزاری کمیسیون مزایده در روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۷ رأس ساعت ۱۰ صبح در نشانی محل ذکر شده بند ۱ آگهی می باشد ، بدیهی است در صورت تغییر زمان و مکان برگزاری کمیسیون مراتب از طریق پیامک به اطلاع شرکت کنندگان خواهدرسید.
۹- جهت هماهنگی و بازدید از مجموعه فوق تنها با شماره : ۰۹۲۱۰۹۶۰۹۲۵ جناب آقای صباحی تماس حاصل نمایید .

۱۰- پیش نویس قرارداد به عنوان مهمترین اسناد مزایده می بایست با قید قبول است به امضاء شرکت کننده برسد .

آگهی مزایده عمومی

 

 

روابط عمومی اداره کل رفاه، تعاون و  خدمات اجتماعی شهرداری تهران

 

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۴ / ۵. تعداد امتیازات: ۱۱۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *