عکس شاخص

آگهی مزایده عمومی شرکت پارس الکتریک

تعرفه: آگهی مزایده عمومی شرکت پارس الکتریک در روزنامه ها منتشر شد. شما هم جهت دریافت مشاروه رایگان و ثبت سفارش آگهی با شماره های زیربا کارشناسان در ارتباط باشید:

سفارش آگهی

مزایده عمومی

شرکتهای تابعه شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین در نظر دارد املاک مازاد خود را از طریق مزایده عمومی با وضعیت موجود بفروش برساند. علاقمندان به شرکت در مزایده می توانند از تاریخ نشر آگهی با مراجعه به آدرس کیلومتر ۱۱ اتوبان شهید سرلشگر حسین لشگری(جاده مخصوص) از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۱۶ به مدت ۱۰ روز با پرداخت مبلغ ۱.۰۰.۰۰۰ریال اسناد مزایده را دریافت نموده و ضمن مطالعه ضوابط و رعایت مقررات مربوطه پیشنهاد قیمت خود را همراه با اوراق تکمیل شده در پاکات دربسته مزایده قرار داده و به نشانی پیش گفته تحویل و رسید دریافت نماید.

همچنین متقاضیان میتوانند به منظور هماهنگی لازم برای بازدید یا هرگونه سوال در زمینه املاک موضوع مزایده با شماره تلفنهای ۰۹۱۲۰۷۱۷۷۴۵ و ۴۴۹۰۵۱۱۱-۰۲۱تماس حاصل نمایند. زمان بازگشایی پاکات با حضور نمایندگان شرکتهای مالک، نهادهای نظارتی و متقاضیان(حضور افراد متقاضی اختیاری است) در سالن کنفرانس شرکت کارخانجات پارس الکتریک به نشانی فوق الذکر در روز یکشنبه مورخ۳ دی ۱۴۰۳برگزار می گردد.

اطلاعات تکمیلی متعاقباً از طریق سایت شرکت پارس الکتریک .به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

مزایده عمومی

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۴.۹ / ۵. تعداد امتیازات: ۱۲۵

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *