عکس شاخص

آگهی دعوت مجمع عمومی

تعرفه: جهت دریافت تعرفه درج آگهی در روزنامه ها با شماره های زیر با کارشناسان سایت تعرفه در تماس باشید:

سفارش آگهی

دعوتنامه شرکت در مزایده فروش ۳۶۰۰ تن نیتروژن مایع تولیدی شرکت پلی پرو پیلن سپهر مکران

شرکت پلی پروپیلن سپهر مکران در نظر دارد نسبت به فروش ۳۶۰۰ تن نیتروژن مایع با اوصاف و مشخصات فنی درج شده در اسناد مزایده به صورت تحویل در محل کارخانه واقع در استان بوشهر عسلویه-سه راه پتروشیمی- فاز ۲ منطقه ویژه- کیلومتر ۵ جاده شیرینو- جاده پتروشیمی دماوند-واحد ASU پروپیلن سپهر مکران، از طریق مزایده عمومی اقدام نماید. بدینوسیله از کلیه متقاضیان واجد شرایط دعوت می شود برای دریافت اسناد مزایده عمومی مذکور، تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ از طریق تارنمای (وب سایت) شرکت پلی پروپیلن سپهر مکران به آدرس www.sepehrmokran.com اسناد مزایده را دریافت (دانلود) نمایند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۰۲۱-۶۶۵۳۲۹۹۰ داخلی ۵۲۵ تماس حاصل نمایند.
لازم به ذکر است که شرکت پلی پروپیلن سپهر مکران در رد و قبول هر یک از پیشنهاد ها مختار است و شرکت در مزایده هیچگونه حقی را برای هریک از شرکت کنندگان ایجاد نخواهد کرد و شرکت کنندگان در مزایده حق هرگونه اعتراضی را در این خصوص از خود سلب و ساقط می نمایند.
شایان ذکر است در صورت تعیین برنده مزایده از سوی فروشنده (شرکت پلی پروپیلن سپهر مکران)، فروشنده در انجام معامله از طریق تنظیم قرارداد(نمونه مندرج در اسناد مزایده) و یا صدور فاکتور فروش مجاز و مختار می باشد و برنده مزایده حق هرگونه اعتراضی را در این خصوص از خود سلب و ساقط می نماید.

آگهی مجمع عمومی

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *