عکس شاخص

آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده در روزنامه سیاست روز

تعرفه:جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش آگهی مجمع با شماره های زیر باکارشناسان سایت تعرفه در تماس باشید:

سفارش آگهی

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده

بدینوسیله از کلیه اعضاءمحترم شرکت تعاونی مسکن مهریک تاکستان دعوت به عمل می آید تا در مجمع عمومی عادی  بطورفوق العاده نوبت اول که در روزسه شنبه مورخه۸اسفند۱۴۰۲ راس ساعت ۸/۳۰ صبح در محل حسینیه ارشاد واقع در بلوار آیت اله خامنه ای تشکیل می گردد با در دست داشتن  برگه سهام یا دفترچه عضویت حضور بهم رسانند.

ضمنا” طبق ماده۱۹ آئین نامه نحوه تشکیل مجامع عمومی مورخه۹خرداد۱۳۸۷ هر یک از اعضاء تعاونی میتواند نماینده تام الاختیاری (از میان اعضاء تعاونی ویا خارج از آنان ) برای حضور در مجمع واعمال رای تعیین نماید . تعداد آرای وکالتی هر عضو حداکثر۳ رای وهر شخص غیر عضو یک رای خواهد بود.

ضمنا” وکالتنامه های عادی می بایست با حضور وکیل و موکل از زمان انتشار آگهی مذکور تا یک روز قبل از تشکیل مجمع به غیر از ایام تعطیل در محل دفتر شرکت تعاونی به نشانی میدان بسیج خیابان  معلم بنگاه جم تنظیم وتوسط هیئت مدیره / بازرس یا بازرسان بررسی و تایید شود و مجوز ورود به مجمع صادر گردد در غیر اینصورت وکالتنامه رسمی حضور در مجمع می بایست به تایید یکی از دفتر خانه های اسناد رسمی رسیده باشد .همچنین کسانی که داوطلب تصدی هیات تصفیه تعاونی هستند حداکثر پنج روز پس از انتشار آگهی فرصت دارند با مراجعه به دفتر شرکت تعاونی نسبت به تکمیل فرم پذیرش کاندیداتوری و ارائه مدارک اقدام نمایند.

دستور جلسه:

۱-          ارائه گزارش هیات تصفیه

۲-         تمدید مدت تصدی مدیران تصفیه

۳-         تعیین محل تصفیه

هئیت تصفیه شرکت تعاونی مسکن مهر یک تاکستان

مجمع عمومی مهر یک

شبکه پذیرش آگهی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات: ۵ / ۵. تعداد امتیازات: ۱۰۷

به این خبر امتیاز دهید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *