آگهی تبریک چیست ؟

آگهی تبریک

در جریان فعالیت های اجتماعی و اقتصادی ،فرهنگی و هنری افرادی شامل رتبه ها و امتیازات خاص قرار می گیرند و یا با خلق و ایجاد یک فعالیت منحصر به فرد دارای ویژگی خاص می باشند این گونه افراد با تحت تایید قرار دادن جامعه و فعالیت تخصصی خود، به عنوان فرد برجسته معرفی می شوند این معرفی از سوی مراسم و مراکز خاصی اعلام می شود.

 

آگهی تبریک

موفقیت ها می توانند در حوزه بین المللی مانند (جایزه نوبل) باشد یا در یک منطقه خاص جغرافیایی مانند (جایزه ….؟)و یا کشوری مانند چهره ماندگار ( صنعت ) باشد.

 

این افراد با موفقیت در کار و تفکر خود، از سایر افراد جامعه متمایز شده و بصورت ویژه معرفی شده و از آنها تقدیر می گردد.

البته موفقیت قابل اندازه گیری نیست اجرای یک برنامه موفق کوچک تا خلق و اختراع یک سوژه بین المللی  همگی موفقیت محسوب  می شود.

آگهی تبریک، پیام تبریک به فرد خاص و یا جامعه هدف تحت تاثیر آن فرد خاص، تنظیم و منتشر می شود.

آگهی تبریک را ذینفعان ،دوستداران و یا متولیان و مسئولان فعالیت های مختلف سفارش می دهند و روزنامه ها متن پیام تبریک را بصورت آگهی در روزنامه منتشر می نمایند آگهی تبریک معمولا در صفحه اول روزنامه ها و در ابعاد گوناگون منتشر می شود در صورتی که پیام تبریک نیاز به شرح و اطلاع رسانی داشته باشد دارای ابعاد بزرگتری خواهد بود( آگهی تبریک پیروزی تیم ملی فوتبال در جریان یک مسابقه بین المللی که با امضاء کنندگان اسپانسر یا حامی تیم ملی منتشر می شود و یا دریافت یک نشان و آرم برای یک محصول و یا برند که با امضاء دوستداران و دوستان صاحب و مالک برند)منتشر می شود.

برای چاپ آگهی در روزنامه با شماره ۴۴۱۹۵۰۰۰ تماس حاصل فرمائید.

آگهی های مرتبط

شبکه پذیرش آگهی